SR04X5602FTL
MFR.Part #
SR04X5602FTL
JLCPCB Part #
C5925116
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS