WQCW1005Z0G7N5TB
MFR.Part #
WQCW1005Z0G7N5TB
JLCPCB Part #
C3249192
Description
100mΩ 680mA 7.5nH AEC-Q200 ±2% 0402 Power Inductors ROHS