MR12X75R0FTL
MFR.Part #
MR12X75R0FTL
JLCPCB Part #
C431921
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS