MR12X5101FTL
MFR.Part #
MR12X5101FTL
JLCPCB Part #
C431915
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1kΩ ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS