MR12X39R0FTL
MFR.Part #
MR12X39R0FTL
JLCPCB Part #
C5139728
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39Ω ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS