MR12X2001FTL
MFR.Part #
MR12X2001FTL
JLCPCB Part #
C431907
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS