RM12F1543CT
MFR.Part #
RM12F1543CT
JLCPCB Part #
C4322051
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS