MR12X1802FTL
MFR.Part #
MR12X1802FTL
JLCPCB Part #
C5805150
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS