WQCW1608Z0G39NPB
MFR.Part #
WQCW1608Z0G39NPB
JLCPCB Part #
C3249171
Package
0603
Description
250mΩ 39nH 600mA AEC-Q200 ±2% 0603 Power Inductors ROHS