MR12X13R0FTL
MFR.Part #
MR12X13R0FTL
JLCPCB Part #
C6596716
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS