WR12W1784FTL
MFR.Part #
WR12W1784FTL
JLCPCB Part #
C2612850
Description
-55℃~+155℃ 1.78MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS