WR12W3834FTL
MFR.Part #
WR12W3834FTL
JLCPCB Part #
C4152375
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS