MR06X8200FTL
MFR.Part #
MR06X8200FTL
JLCPCB Part #
C6675688
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS