MR06X3901FTL
MFR.Part #
MR06X3901FTL
JLCPCB Part #
C431785
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS