MR06X203 JTL
MFR.Part #
MR06X203 JTL
JLCPCB Part #
C6675642
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS