RN731JTTD1111B05
MFR.Part #
RN731JTTD1111B05
JLCPCB Part #
C4122096
Description
-55℃~+155℃ 1.11kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS