MR06X1000FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
MR06X1000FTL
JLCPCB Part #
C327825
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS