MR04X682 JTL
MFR.Part #
MR04X682 JTL
JLCPCB Part #
C2918534
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS