MR04X6802FTL
MFR.Part #
MR04X6802FTL
JLCPCB Part #
C431811
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS