MR04X474 JTL
MFR.Part #
MR04X474 JTL
JLCPCB Part #
C2918612
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470kΩ 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS