WF06H1003BTL
MFR.Part #
WF06H1003BTL
JLCPCB Part #
C6025378
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS