MR04X4642FTL
MFR.Part #
MR04X4642FTL
JLCPCB Part #
C6994255
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS