WF12P22R0FTL
MFR.Part #
WF12P22R0FTL
JLCPCB Part #
C5356699
Description
200V 22Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS