MR04X1002FTL
MFR.Part #
MR04X1002FTL
JLCPCB Part #
C327797
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS