MR02X22R0FAL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
MR02X22R0FAL
JLCPCB Part #
C2991382
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 22Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS