TTP115N68A
MFR.Part #
TTP115N68A
JLCPCB Part #
C691685
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 105A 158W 282pF 332pF 4V 5.094nF 5.4mΩ@10V 68V 87nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS