TSJ10N06AT
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TSJ10N06AT
JLCPCB Part #
C329320
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.134nF 10A 12pF 15mΩ@10V 2.5V 21nC@10V 3.1W 60V N-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS