C50Q3153KC2L230210
MFR.Part #
C50Q3153KC2L230210
JLCPCB Part #
C216446
Package
Plugin,P=10mm
Description
15nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS