O14Q1102K08EL25010
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
O14Q1102K08EL25010
JLCPCB Part #
C18174249
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 300V Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS