C312E824J10L230A60
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
C312E824J10L230A60
JLCPCB Part #
C18174495
Package
Plugin,P=10mm
Description
250V 820nF Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS