WHSMD2920-150
Extended
Manufacturer
WONDHOPE ELECTRIC
MFR.Part #
WHSMD2920-150
JLCPCB Part #
C2802414
Package
SMD
Description
0.9mm 1.5A 1.5W 15V 230mΩ 2s 3A 40A 5.44mm 50mΩ 7.98mm SMD Resettable Fuses ROHS