HJB221KG4BW
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
HJB221KG4BW
JLCPCB Part #
C2905900
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 220pF 250V、400V X1,Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS