HGK3FB681KA3BW
MFR.Part #
HGK3FB681KA3BW
JLCPCB Part #
C2905926
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3kV 680pF 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS