HGK3FE102MG3BW
MFR.Part #
HGK3FE102MG3BW
JLCPCB Part #
C2848162
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 3kV 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS