MKP4J032204J00KSSD
MFR.Part #
MKP4J032204J00KSSD
JLCPCB Part #
C19832209
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 280V ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS