MKP4J032204J00JSSD
MFR.Part #
MKP4J032204J00JSSD
JLCPCB Part #
C3811009
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 220nF 280V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS