MKP1U032206I00KSSD
MFR.Part #
MKP1U032206I00KSSD
JLCPCB Part #
C6904409
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 700V、2kV ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS