MKP1U031006D00JSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MKP1U031006D00JSSD
JLCPCB Part #
C3797594
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 700V、2kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS