MKP1U031007D00JSSD
MFR.Part #
MKP1U031007D00JSSD
JLCPCB Part #
C6666592
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS