MKP1F021502C00JSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MKP1F021502C00JSSD
JLCPCB Part #
C5798800
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 180V、250V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS