ECW-F6114RJL
MFR.Part #
ECW-F6114RJL
JLCPCB Part #
C3781076
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 110nF 630V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS