FKP2L011001G00HSSD
MFR.Part #
FKP2L011001G00HSSD
JLCPCB Part #
C20413907
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1nF 250V ±2.5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS