FKP1G031006A00JSSD
MFR.Part #
FKP1G031006A00JSSD
JLCPCB Part #
C3803169
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 250V、400V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS