HWQ6-12S12V3
Extended
Manufacturer
WIER
MFR.Part #
HWQ6-12S12V3
JLCPCB Part #
C784638
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 11.9mm 12V 22mA 25.5mm 25.5mm 312.5kHz 470uF 500mA 75mVp-p 85% 9V~18V Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS