HVQ15-24S09V3
Extended
Manufacturer
WIER
MFR.Part #
HVQ15-24S09V3
JLCPCB Part #
C53285598
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5kV 1.667A 12mm 1600uF 25.4mm 25.4mm 300kHz 80mVp-p 90% 9V 9V~36V Plastic encapsulated type 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS