HWP10-12S03V3
Extended
Manufacturer
WIER
MFR.Part #
HWP10-12S03V3
JLCPCB Part #
C2925752
Package
Plugin
Description
1200uF 2.4A 3.3V 87% 插件 Isolated Power Modules ROHS