HCS1-03S24
Extended
Manufacturer
WIER
MFR.Part #
HCS1-03S24
JLCPCB Part #
C53285411
Package
SIP,19.6x6mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10.1mm 19.6mm 2.97V~3.63V 220kHz 220uF 24V 3kV 42mA 45mVp-p 6mm 85% Plastic encapsulated type SIP,19.6x6mm Isolated Power Modules ROHS