W45S1224KK6L00BGW1
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W45S1224KK6L00BGW1
JLCPCB Part #
C7587594
Package
Plugin,P=10mm
Description
220nF 440V X1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS