W242A334JD2TAAB4JA
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W242A334JD2TAAB4JA
JLCPCB Part #
C7502433
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 330nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS