W372S103JJ5L00900C
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W372S103JJ5L00900C
JLCPCB Part #
C22378738
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 450V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS